Надвірнянська ЦРЛ переповнена хворими на коронавірус

 • Деякі лікарні Івано-Франківщини вже переповнені хворими на COVID-19. Серед них – і Надвірнянська ЦРЛ.

  Про це розповів заступник генерального директора Надвірнянської центральної районної лікарні Іван Меланюк, пише “Суспільне Карпати”.

  За його словами, Надвірнянська ЦРЛ працює із відділенням невідкладної допомоги. У медзакладі заповнені всі 136 ліжок. Також чотири людини перебувають на СІПАП-терапії.

  “Якщо лікарі виїжджають госпіталізовувати, вони уточняють перед тим, як проїжджають лікарню, чи є зараз вільне місце, чи ні. При такій ситуації, яка сьогодні була, вони заїхали, бо могли просто людину не довезти. Ми взяли її у відділення невідкладної, надавали там допомогу і вже шукали місце, хто буде звільнений, виписаний. Тобто в ручному режимі зараз іде госпіталізація”, – сказав Іван Меланюк.

  Станом на 5 лютого, Надвірнянська районна лікарня на 100 % заповнена хворими на COVID-19. Майже повністю заповнена Коломийська центральна районна лікарня. Про це повідомив головний санітарний лікар області Руслан Савчук.

 • За його словами, серед лідерів ще Коломийська інфекційна лікарня – 92 %, Богородчанська – 86 %, Солотвинська – 82 %. Загалом завантаженість ліжок хворими на COVID-19 на Франківщині становить 57 %.

  Нагадаємо, у двох працівників Івано-Франківського апеляційного суду підтвердили COVID-19

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!