29 січня учні Надвірнянського ліцею стали переможцями в VI Всеукраїнському турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність», який проходив у рамках проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору».
«Черлені пацьорки» – так називається команда переможців. Ліцеїсти Анна Лавринович, Софія Чуревич, Надія Гуменюк, Денис Депутат і Сергій Савчук, під керівництвом їхнього викладача Олега Ковальчука, вибороли перемогу серед інших потужних команд з різних регіонів України, розповідають у Надвірнянській райдержадміністрації.
Друге місце вибороли команда «Бізнес-сила» Харківського ліцею № 141 та команда «Vista» Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука. Третю позицію посіли команди «Конотопські відьми» Конотопської спеціалізованої школи №3 Сумської області, «Фінансист» фізико-математичної гімназії №17 Вінницької області та «Бізнес-ангели» Чернівецького міського ліцею №1.
Турнір пройшов у Києві за підтримки проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору», Національного банку України, Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН, Університету банківської справи, Незалежної асоціації банків України, компанії Mastercard та провідних банків України.
Читайте також: в Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів та тренерів за підсумками роботи у 2019 році.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/83880561_1399460940213600_2122320542714298368_o-900x600.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/83514444_1399462423546785_474268868852842496_o-900x600.jpg)