Надвірнянський пологовий будинок отримав медичне обладнання з-за кордону

Сьогодні, 25 жовтня, до КП «Надвірнянська ЦРЛ» з благодійною місією навідалася чеська делегація. Про це повідомили в пресслужбі Надвірнянської райдержадміністрації.

Чеські партнери передали для потреб лікарні гінекологічне крісло, та апарат ультра-звукової діагностики. Допомога з-за кордону стала можливою завдяки давній дружбі та співпраці БО БФ «Карітас» Чехії та БФ «Карітас-Надвірна». До слова, останні сьогодні теж отримали від іноземних гостей подарунки – автомобіль для розвозу гарячих обідів і перевезення людей з особливими потребами та одяг і засоби гігієни для людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Директор Надвірнянської центральної районної лікарні Сергій Ємельянчук від імені колективу висловив вдячність делегації за таке важливе для лікарні обладнання. О. Андрій Будзак також подякував представникам Чеської республіки, а саме меру м. Крнов пану Т. Граділю за постійну допомогу та підтримку громади м. Надвірна та Надвірнянського району, та висловив сподівання на подальшу співпрацю в плані розвитку соціальних сфер.

Читайте також: на Надвірнянщині мешканці перекрили рух транспорту (фото).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!