Надвірнянці пройшли навчання у Польщі щодо будівництва доріг

 • Минулого тижня надвірнянська делегація на чолі з в.о. міського голови Тарасом Пекарським відвідала партнерське місто Пруднік (Польща), з метою вивчення кращих практик будівництва безпечної і зручної дорожньої інфраструктури. 

  Навчання проходили в рамках пілотного проєкту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна», який впроваджується програмою Уряду Швеції та програмою розвитку ООН “Посилене партнерство, для сталого розвитку” і реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції. Про це сьогодні, 12 лютого, повідомили в пресслужбі Надвірянської міської ради.

  Нагадаємо, цьогоріч Надвірна стала переможцем вищевказаного проєкту, на меті якого є впорядкувати транспортну систему міста для забезпечення безпечного пересування шляхами, які ведуть до навчальних закладів, сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення.

  Проєкт розроблений громадською організацією «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», спільно з відділом інвестиційної політики та муніципального розвитку Надвірнянської міської ради.

  Міжнародним партнером у написанні та реалізації проєкту виступила гміна міста Пруднік (Польща), з яким Надвірна вже майже 20 років веде активну і продуктивну міжнародну співпрацю.

  Учасниками делегації також стали директор ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» Володимир Гринішак, начальник відділу інвестиційної політики і муніципального розвитку міської ради Тарас Новосельський, депутат міської ради Василь Будзак та представники Надвірнянської міської ради.

 • Під час офіційної зустрічі із заступником мера Прудніка Ярославом Шосткою і працівниками відділів з міжнародної співпраці та інвестицій, а також розвитку інфраструктури, польські партнери представили наявну документацію та схеми будівництва основних об’єктів дорожньої сфери в місті. Натомість Володимир Гринішак ознайомив присутніх з презентацією міжнародного проєкту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна».

  Після офіційної зустрічі, представники української делегації спільно з польськими колегами відвідали основні об’єкти дорожньої інфраструктури Прудніка, з метою вивчення кращих практик будівництва кільцевих розв’язок, «острівців безпеки», зупинок громадського транспорту, транспортної інфраструктури біля освітніх закладів тощо.

  Читайте також. Надвірнянські ліцеїсти стали переможцями Всеукраїнського турніру юних знавців.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!