Нагодуй бідного: у Франківську проводять масштабну благодійну акцію (фото)

 • Сьогодні, 13 листопада, в Івано-Франківську розповіли про проведення акції “Нагодуй бідного”.

  Акція присвячена до Всесвітнього дня убогого, що цього року відзначають 15 листопада, та буде безстроковою. Метою акції є допомогти продуктами потребуючим – особам похилого віку, бездомним, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, вдовам, людям із інвалідністю.

  “Ми хочемо звернути увагу на людей, яким потрібна допомога. Криза, пандемія, паводки – навколо багато тих, яким треба простягнути руку спасіння. І це спасіння їм треба дати, адже даючи, ми збираємо собі для вічності. Я щиро вдячний представникам всіх конфесій, які відгукнулися на наше прохання. Це спільна праця всіх віруючих”, – розповів директор БФ “Карітас” отець Володимир Чорній.

  Після пресконференції працівники благодійної їдальні роздали обіди потребуючим. Гарячі обіди щодня отримують майже 280 людей. Це бездомні, люди з інвалідністю, малозабезпечені та багатодітні сім’ї.

  “У мене дуже маленька пенсія, мені бракує грошей на їжу. Тому приходжу сюди на обід. Тут дають пайок, продуктовий набір – кашу, крупи, інше. Це велика допомога для таких, як я, бо з карантином все стало ще гірше”, – розповідає пенсіонерка Катерина Дмитришина.

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків подякував всім, хто творить добро у цей складний час, і пообіцяв, що місто підтримає цю акцію по змозі.

  Нагадаємо, благодійна їдальня Карітасу просить небайдужих про допомогу.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!