Найбільше подорожчали яйця: як змінилися ціни на Прикарпатті за місяць

За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку у листопаді, порівняно з жовтнем, в Україні становила 0,1 %, з початку року – 4,3 %, в області – 0,3 % та 4,7 % відповідно.

Про це повідомляє Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

На споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,1 %. Найбільше – на 6,2% – подорожчали яйця. На 1,9 – 0,8 % підвищились ціни на молоко та молочну продукцію, соняшникову олію, сало, рис, продукти переробки зернових, масло, хліб, овочі. Водночас на 3,4 – 0,3% подешевшали фрукти, м’ясо птиці, цукор, свинина, макаронні вироби, маргарин.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,9 % в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 2,2 %.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,8 % відбулося за рахунок підвищення цін на природний газ на 12,2 %, тарифів на водопостачання – на 3,5 %, каналізацію – на 2,5 %.

Ціни на транспорт у цілому зросли на 0,2 % в основному через подорожчання проїзду автодорожним пасажирським транспортом на 0,7 %. Разом з тим на 3,4 % подешевшали автомобілі, на 0,3 % – паливо та мастила.

Нагадаємо, в Україні планують підвищити ціну на сигарети

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!