Найкраще село: Обертин переміг у конкурсу “ВеСело 2020”

 • Перший сезон проекту «ВеСело» офіційно завершився. Читачі сайту depo.ua обрали найбільш веселе, життєрадісне, оптимістичне село, яке і отримає титул «ВеСело 2020».

  Перший сезон проєкту «ВеСело» включав у себе шість епізодів, і, безумовно, кожне з сіл-учасників в своєму роді унікальне, і всі вони особливі і дивовижні. Проте, фіналізувати сезон команда проєкту вирішила відкритим голосуванням, в якому кожен читач зміг відзначити те село, яке вразило його найбільше.

  В результаті на третьому місці симпатій користувачів виявилося село Волоське Дніпропетровської області – напрочуд гарне село на березі Дніпра, яке команда однодумців в ОТГ буквально за п’ять років змогла перетворити з практично вимираючого в процвітаюче, не тільки організувавши забезпечення необхідних умов для життя, а й створивши з нуля культурно-історичну атмосферу Волоського.

  Друге місце дісталося селу Степанці Черкаської області – це просто чудовий приклад того, як підлітки села самі змогли змінити своє життя, створивши своїми силами, або як мінімум – завдяки своїй цілеспрямованості в звичайному селі справжній центр молодіжного дозвілля “StepHUB”.

  І нарешті, село-чемпіон, володар титулу «Краще село проекту ВеСело 2020» – Обертин Івано-Франківської області. Дуже красиве, доглянуте село, яке насамперед запам’яталося незвичайними формами соціально відповідального бізнесу місцевих жителів, дуже грамотним і правильним поєднанням історичної спадщини та сучасного життя, і виховання, і багатим культурним життям.

  Детально про подорож в Обертин та його мешканців – дивіться у відео.

  Читайте також: “Власний дім”: жителі прикарпатських сіл зможуть отримати кредит на житло

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!