Наймолодший дует танцівників з Івано-Франківська – кандидати у майстри спорту

 • Восьмирічні іванофранківці Макар Семенюк та Віра Ткачук – кандидати у майстри спорту зі спортивних танців. Уже декілька років поспіль займаються бальними танцями. І неодноразові призери всеукраїнських та міжнародних чемпіонатів

  Аби досягти цього титулу у юному віці, розповідає тренер Олег Гулій, дітям доводиться напружено тренуватись. Наполегливо освоюють різноманітні танцювальні ритми. Пара претендуватиме на звання майстрів спорту України та міжнародного класу, пише “ВЕЖА”.

  Діти виконують програми зі стандартних та латиноамериканських танців. Це – вальс, фокстрот, пасодобль, квікстеп і танго. Макар Семенюк дружить зі спортивними танцями три роки. Нещодавно танцювальний дует виборював європейський кубок у Львові. І піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани.

  Партнерка Макара – Віра Ткачук розповідає, тренується ледь не щодня. У такому щільному графіку діти готуються до нових танцювальних турнірів.

  Танцювальна пара отримала посвідчення кандидатів та подяки від керівництва Івано-Франківська. Попереду в Макара та Віри – чемпіонат Європи. Він відбудеться у середині лютого.

 • Читайте також: У Франківську нагородили кандидатів у майстри спорту зі спортивних танців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!