Найвищі бали за ЗНО: на Косівщині привітали випускників

 • На Косівщині привітали випускників, які набрали найвищі бали за ЗНО.

  Дітям вручили грамоти, подарунки та грошові премії шістьом найкращим Косівським випускникам, які отримали найвищі бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з базових дисциплін.

  Найвищі бали на ЗНО у 2020 році серед випускників закладів загальної середньої освіти Косівського району здобула учениця Косівського ліцею №1 імені Ярослава Мудрого Стренчак Соломія Ігорівна, яка з англійської мови набрала – 200 балів, з історії України – 199 балів, з української мови і літератури – 197 балів.

  Також хороші результати оцінювання отримали випускники інших навчальних закладів загальної середньої освіти району.

  Так, учениця Косівського ліцею №1 ім. Я. Мудрого Соколюк Богдана Ярославівна з історії України набрала – 200 балів, учениця Старокутського ліцею Лащук Анна Михайлівна з української мови і літератури набрала – 197 балів, а з історії України – 195 балів.

  Учениця Старокосівського ліцею Скоропанюк Іванна Петрівна з української мови і літератури набрала – 196 балів, учень Косівського ліцею ім. І. Пелипейка Грималюк Іван Іванович з географії набрав – 195,5 балів, учень Косівського ліцею ім. І. Пелипейка Тинкалюк Василь Васильович з української мови і літератури набрав – 195 балів.

  До слова: який вибір роблять прикарпатські рекордсмени, якщо ЗНО на 200

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!