Найвищий українець Роман Гуменюк гратиме за баскетбольний клуб “Калуш”

 • БК «Калуш-ПНУ» розпочав новий баскетбольний сезон виступів у Першій лізі. За літній період відбулися значні зміни як у організації чемпіонату, так і у формуванні команд-учасниць першості.

  Калуський клуб поповнили досвідчені баскетболісти: 37-річний Дмитро Неволін із Івано-Франківська, 28-річний одесит Анатолій Конєв, колишній гравець команди Вищої ліги БК «Хмельницький» та найвищий українець Роман Гуменюк із Тлумача, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  За офіційними даними Книги рекордів України, ріст 34-річного баскетболіста, який успішно виступав за клуби Вищої ліги та Суперліги українського баскетболу і за кордоном, складає 2 метри 19,5 см. 

  Уже днями команда поповниться калушанами, які працювали за кордоном: Роман Сокіл повернеться з Лондона, Андрій Наявко – зі Словенії, Віталій Вінтоняк – з Італії, а брати Іван та Святослав Янкевичі – із Польщі.

  Читайте також:  коли Роман Гуменюк іде вулицею, всі неодмінно оглядаються, аби краще розгледіти. Іноді просять сфотографуватися поруч. Бо ж рідко коли випадає нагода зустріти такого велетня.

 • Роман Гуменюк – найвищий українець. Чоловікові вдалося вирости аж майже до 220 сантиметрів. Він пояснює, що таким високим зростом завдячує генам: зріст батька – 2 метри, а мамин – 175 сантиметрів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!