Народні депутати від Прикарпаття допомагатимуть людям боротися проти будівництва свиноферми

 • Народний депутат України від партії «Слуга народу» з виборчого округу №84 Ігор Фріс сьогодні, 28 жовтня, розповів про роботу у Верховній Раді України та вирішення питань свого округу.

  Зокрема, Фріс розповів про протести людей у Галицькому районі та перекриття дороги на Львів.

  По цьому питанню люди протестують з травня. З людьми я спілкуюсь, останній раз там був декілька днів тому. Хотів подивитися чи не будують там паркан, як мені обіцяли“, – каже депутат.

  Нагадаємо, що протестують там два села: Насташине та Конюшки. На межі між ними дали декілька земельних ділянок для атовців. Вони ж продали землю іншій юридичній особі, а та дала в оренду ще одному підприємству, яке спеціалізується на вирощенні свиней.

  “Влада на це реагувала і реагує. Зараз навіть відкрите кримінальне провадження через зняття родючого шару землі”, – каже Фріс.

  За його словами, він із ще одним народним депутатом Едуардом Прощуком надають юридичний супровід громаді у судових справах.

  Ми будемо подавати клопотання до суду щодо заборони на будь-яке будівництво“, – каже Фріс.

 • Він додає, що якщо буде рішення суду – так вони унеможливлять будівництво.

  Крім того депутат наголошує, що пропонували забудовнику інші шляхи розв’язання питання. Наприклад, зробити там зерносушку чи теплиці.

  До теми: На Надвірнянщині мешканці перекрили рух транспорту (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!