Народитися в капусті: Медики на грядці «знайшли» новонародженого малюка

  • В одному із районних центрів Волині трапився надзвичайний випадок. Посеред поля, за межами селища, 36-річна жінка народила дитину. Приховала вагітність від рідних, не стояла на обліку в жіночій консультації, проте, знаючи термін вагітності пішла наодинці в поле полоти капусту.

    Пологи проходили стрімко. Зі слів жінки, тривали до години. Але вона нікого не кликала на допомогу. Сама народила дитинку, сама ниточкою перев’язала пуповину і перервала її. І лише хвилин через 40 зателефонувала своїй матері, яка одразу ж викликала медиків, інформують у Волинському обласному центр і екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

    Прибувши на виклик, фельдшер у супроводі родичів знайшли породіллю і немовля посеред грядки капусти. Медик оглянула жінку і новонародженого хлопчика, обробила пуповину, надала обом необхідну медичну допомогу. На щастя, пологи пройшли без ускладнень і хлопчик народився здоровим. В задовільному стані маму і новонародженого медики транспортували до пологового відділення.

    Раніше “Галицький кореспондент” писав, У Франківську трирічна дитина гуляє без нагляду

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!