“Нас справді забагато”: Калуська районна рада скорочує свій апарат на 25%

 • 21 лютого відбулося засідання 21-ї сесії Калуської районної ради. Ішлося про виконання бюджету за 2018 рік і зміни до головного фінансового документа 2019 року.

  21 лютого на пленарному засіданні Калуської районної ради депутати затвердили нову структуру виконавчого апарату районної ради. За цим рішенням, тут буде 12 посад. А саме два відділи: правової, кадрової та інформаційної роботи та з питань звернень, діловодства та забезпечення депутатської діяльності, інформують “Вікна”.

  У кожному з відділів по три посади: начальника відділу і двох головних спеціалістів. Крім того у структурі є три керівні посади: голови ради, його заступника і керуючого справами та ще три посади, а саме радника голови районної ради, головного бухгалтера і водія.

  Востаннє Калуська районна рада затверджувала структуру свого апарату у квітні 2016 року і вона включала 16 посад. Таким чином апарат районної ради буде скорочено на чотири посади або на 25%. За словами голови ради Віктора Гільтайчука, під скорочення потрапляють начальник відділу і чотири головні спеціалісти.

  Голова ради пояснив: на адресу керівництва ради не раз лунали звинувачення щодо «роздутих» штатів та необхідності виділяти великі кошти на утримання апарату.

  “Просити гроші на зарплату, бо нас багато, я не хочу. Всі розуміють, за цим рішенням стоять люди, але так далі тривати не може. Нас справді забагато”, – сказав Гільтайчук.

  Також він звернувся до керівництва РДА з проханням проаналізувати штатну чисельність і провести скорочення.

 • На підставі рішення райради буде видано розпорядження голови ради і попереджено працівників про звільнення. Звільнення відбудеться вже в квітні. Щоб процес був менш болісним, у першу чергу, скоротять працівників пенсійного віку.

  У Калуському районі утворилися вже три ОТГ, в яких проживає близько половини мешканців району. Кожна ОТГ має свій бюджет та свої виконавчі органи. Відтак зменшуються можливості районного бюджету утримувати штат посадовців на тому рівні, який був до створення ОТГ. Районна рада скорочення вже провела, тепер черга – за адміністрацією.

  Нагадаємо, Новим головою Калуської районної ради обрали Віктора Гільтайчука

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!