Насалик за 2017 рік заробив на 2 мільйони гривень більше та переїхав у Козин

 • Дохід міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика за минулий рік зріс на майже 2 мільйони та становив 3 145 973 гривень.

  Згідно з декларацією, зарплатня посадовця склала 528 340 гривень – зросла на понад 300 тисяч грн, порівняно з 2016 роком. Відповідні дані зазначено в річній декларації очільника за 2017 рік, оприлюдненій в Єдиному держреєстрі, пише “Українська Правда”. 

  Крім того, Насалик задекларував дохід від продажу автомобіля, надання майна в оренду та проценти в “Державному ощадному банку України”, “Приватбанку” та “Укргазбанку”. Дружина посадовця, громадянка Росії Гузял Насалик, вказала дохід від підприємництва – понад 2 мільйони.

  В 2017 році міністр вказав як місце проживання селище Козин, де він та дружина володіють двома земельними ділянками та будинком. Раніше посадовець декларував проживання в Києві, де він прописаний.

  Загалом у власності Насалика та дружини 3 земельні ділянки, будинок, квартира, офіс та два машиномісця. Крім Козина, вони розташовані в Процеві та Києві. Нерухомість та інше майно подружжя минулого року розділило, про що свідчить зафіксований в декларації правочин.

  Зокрема ділянка, будинок та квартира перейшли у власність дружини Насалика.

  В коментарі “Українській правді” міністр підтвердив, що це відбулось саме в рамках поділу майна.

  “Ми вирішили укласти договір… Це загально прийнята європейська практика”, – пояснив він.

  “Вся готівка залишилась за мною”, – роезюмував деталі договору.

  В декларації зазначено, що на банківських рахунках Насалика – понад 14 мільйонів гривень та близько 777 тисяч доларів. Готівкою міністр зберігає 600 тисяч гривень та 20 тисяч доларів.

  Гузял Насалик декларує майже 558 тисяч гривень на банківських рахунках та 10 тисяч доларів готівкою.

  В автопарку родини Насаликів два Mercedes-Benz – самого міністра та дружини – і Toyota сина. ВАЗ та Mazda, якими раніше володіла родина, в 2017 році були продані.

  Серед іншого в декларації міністра зазначаються спортивно-оздоровчі послуги, на які той витратив 89 600 гривень.

  Нагадаємо, перша заступниця голови Міненерго в лютому заробила більше за Насалика.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!