“Нащо було того цирку?” Реакція франківських соцмереж після обрання директора ЦСМ

 • 5 серпня в Івано-Франківську відбулося засідання конкурсної комісії з призначення директора Центру сучасного мистецтва.

  З шести осіб комісії, четверо проголосували “за” Ірину Клицюк. Після такого результату митці констатували наступне: «Це смерть сучасного мистецтва у Франківську! Ганьба!».

  Якою була реакція франківських митців та активістів в соцмережах після обрання нового директора ЦСМ, так би мовити за «гарячими слідами»?

  IMG_0372

  Nataliya Serbyn Я хочу подякувати Anatol Zvizhynskyy що він витримав цей цинічний шлях різномовного діалогу з владою.

  Людмила Лінник Тьху… А я, дурне, сподівалося… Нащо було того цирку?…

  13957447_1122283284494372_696826550_n

  Denys Ovchar Це перший раз, коли художники прокинулися і проявили громадську активність. Такшо Гуд – воно для досвіду треба.

  Ivan Vovk Як завжди розмова глухого з німим

  IMG_0323

  Сергій Борис ЦСМ у Франківську – всьо. Чоловік Божий Левицький, сірий чиновник від культури Коник, нікому невідома дизайнерка чогось там і майстриня з бісероплетіння – цих голосів вистачило, аби конкурсна комісія призначила директором Центру авторку двох патріотичних муралів і “молоду активістку”. Ну, нічого, дякувати знаємо кому. Зрештою, все закономірно. Було б дивно вимагати, аби хлопці з свободівської “патріотичної команди” стрибнули вище голови. Їм бруківку стелити і свої прізвища на слупах і пісочницях малювати.

  Yuriy Fylyuk очікувано, важливо що далі, можна використати ситуацію на користь розвитку мистецтва, бачу багато перспектив – маю практичне запитання – чи можна забрати назву ЦСМ у муніципалітету? підозрюю їм не мало б бути принципово тепер.

  Volodumur Fomin Уродство.

  IMG_0326

  Андрій Стецевич груба помилка… біжимо по граблях, Віктор Федорович – форевер

  Vasul Andriyv Мда..

  ярема стецик тра назву рєзко видумати сучасному мистецтву)) а то піде у філію існуючих))

  IMG_0322

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!