Наші актори затребувані в українському кіно, – Ростислав Держипільський

 • Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр вирушає в новий всеукраїнський тур з “Оскаром і Рожевою пані”.

  Тур стартує 27 жовтня, але, незважаючи на це, вистави в Івано-Франківську відбуватимуться і надалі. Про це керівництво театру повідомило сьогодні, 27 вересня, на прес-конференції.

  “Наші актори затребувані в українському кіно. Приємно, що наш театр робить туди вклад. В нас є дуже успішна режисерська та акторська школа, про яку говорять усі”, – каже директор театру Ростислав Держипільський.

  Мова йде, насамперед, про Романа Луцького та Надію Левченко, які вже встигли “засвітитися” у кіно та серіалах.

  “Ми активно гастролюємо, тому важко було складати афішу на жовтень. Наші актори знімаються на телебаченні – втім, це не завадило нам вибрати 27 вистав, що будуть відбуватися на великій, малій та камерній сценах. 
  В грудні відбудеться довгоочікувана прем’єра нео-вистави “Гамлет”, постановка якої пройде в підвалі драмтеатру.

  Окрім того, Ростислав Держипільський працює над новою виставою за твором Стефаника, у співавторстві з Наталією Половинкою. Стефаник – це геній, твори якого дуже актуальні зараз. Ті самі слова, хоч минуло вже сто років”, – додає режисер.
  До теми: У новому сезоні драмтеатр дивуватиме франківців гучними виставами та іменами.

 • З 1 жовтня режисер Орест Пастух розпочне роботу над новою виставою – комедією “За двома зайцями”. У ній будуть задіяні різні покоління акторів. На початок 2017 року запланована постановка відомих режисерів Стаса Жиркова та Максима Голенка. Останній поставить музичну виставу за Брехтом.

  Серед інших планів театру – гастролі за кордоном у двох столицях, назви яких директор драмтеатру поки тримає в таємниці. Разом із тим, на театр очікує ребрендинг: нова символіка, логотип, унікальний стиль тощо.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!