Наслідки негоди: На Прикарпатті підтоплено майже 200 будинків

Внаслідок випадання опадів у вигляді дощу, місцями дуже сильного, 28 червня на території окремих районів Івано-Франківської області відмічалися підтоплення житлових та адміністративних будинків, присадибних ділянок, прибудинкових територій та сільськогосподарських угідь.

Всього підтопленно: 190 житлових, адміністративних та виробничих будинків, 1324 присадибні ділянки, розмито на річках – 9 ділянок берегу, 5 берегоукріплень (Богородчанський та Снятинський р-ни), одну дамбу (Богородчанський р-н, с. Жураки), пошкоджено 8 автомобільних мостів (Богородчанський р-н с. Луквиця, Верховинський р-н. с. Пробійнівка, Снятинськи р-н. с. Підвисоке, Белелуя та с. Потічок 4 мости) та 1 пішохідний (Богородчанський р-н. с. Жураки), які сполучають сільські місцеві дороги з приватними присадибними ділянками. Проїзд пошкодженими мостами забезпечений. Зруйновано 5 автомобільних доріг (Богородчанський р-н с. Глибівка та с. Манява, Городенківський р-н. с. Чернелиця, Снятинський р-н. с. Стецева. Сполучення з житловими будинками в наявності по інших вулицях даних населених пунктів), пошкоджено – 25 ділянок автодоріг (Богородчанський та Городенківський р-ни), повідомили в ДСНС.

За оперативною інформацією станом на 06:00 1 липня спостерігалися підтоплення в місті Калуш, селищі Богородчани, в Рожнятівському, Долинському та Калуському районах і на території Яремчанської міської ради.

 До проведення робіт з відкачування води залучено 11 одиниць техніки та 48 чоловік особового складу підрозділів Управління ДСНС в області. Відкачано понад 900 м.куб. води. Роботи по відкачуванні тривають.

Залишаються частково підтоплені окремі підвальні приміщення житлових будинків.

В районах області працюють мобільно-оперативні групи територіальних підрозділів Управління ДСНС в області.

З метою координації дій по ліквідації наслідків негоди в Управління ДСНС в області працює оперативна група.

На територіях підтоплених населених пунктів працюють комісії органів місцевого самоврядування по уточненню розмірів завданих збитків. Ситуація перебуває на особливому контролі Управління ДСНС в області.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!