Наслідки новорічно-різдвяних застіль: франківський медик про ситуацію з COVID-19

 • Другий день поспіль на Івано-Франківщині медики фіксують найбільшу кількість нових випадків COVID-19 в Україні.

  Медики пов’язують це з новорічно-різдвяними святами та застіллями, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня

  Відділення для пацієнтів із діагнозом “коронавірусна інфекція” в обласній інфекційній лікарні — повністю заповнене хворими, розповідає заступниця генерального директора медзакладу Любов Андрусишин. З її слів, зараз медики лікують 170 пацієнтів, з них 47 хворих — діти. Восьмеро людей перебувають у важкому стані в реанімації. Любов Андрусишин каже, що людей госпіталізують у критичному стані, адже вони плутають симптоми коронавірусу із сезонними захворюваннями та пізно звертаються до медиків.

  Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня

  116 пацієнтів з коронавірусною інфекцією перебувають у центральній міській клінічній лікарні. Директор медзакладу Тарас Масляк каже, що 70% хворих — жителі сіл області. Приріст захворюваності Тарас Масляк пов’язує з недотриманням людьми карантинних обмежень.

  “Все ж таки був Новий рік, різдвяні свята, люди колядували, обіймалися. Були застілля. Мабуть, це нам і показує сьогоднішню ситуацію. Знову ж таки, 90% пацієнтів, яких госпіталізують до нас у лікарню, — невакциновані люди. Хтось має або одну дозу, хтось взагалі нещеплений”, — розповів Тарас Масляк.

  Івано-Франківська міська клінічна лікарня № 1

 • 70 пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19 станом на ранок 20 січня перебувають в Івано-Франківській міській клінічній лікарні №1. Заповненість ліжок у лікарні складає 50%. Більшість пацієнтів, за словами медика, — на кисневій підтримці. Четверо хворих — у реанімації, двоє з них — на СІПАП-терапії.

  До теми: антирекорд: Франківщина перша за кількістю нових випадків COVID-19

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!