Наступні два місяці в Україні можуть бути вирішальними, – глава Бюро нацбезпеки Польщі

 • Упродовж двох наступних місяців можуть трапитися події, які кардинально вплинуть на перебіг війни в Україні. “Принципові рішення” можуть проявитися десь до жовтня.

  Таку думку в інтерв’ю висловив глава Бюро нацбезпеки Польщі Павло Солох. Він зазначив, що зараз росіяни використовують на Донбасі тактику “килимових рейдів”, але без високоточної зброї її прогрес незначний, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

  Солох зазначив, що ЗСУ, хоч і повільно, але все-таки просуваються Півднем України.

  “Усі чекають наступу, тому що наступ міг би створити підстави для якихось переговорів – чи про мир, чи хоча б про припинення вогню. Нічого подібного поки що не відбувається. Все вказує на те, що найближчі 2 місяці можуть стати вирішальними”, – наголосив Солох.

  Водночас він не виключає ймовірність того, що війна в Україні може затягнутися надовго. На його думку, росія не відмовиться від завоювання України, навіть якщо на це підуть роки. Такою нібито є позиція російської еліти.

  Чиновник також зазначив, що кремль хоче провести незаконні референдуми на Півдні України, щоб потім розглядати контрнаступ ЗСУ, як напад на “свою” територію.

 • “Це одразу підвищує загрозу застосування проти України зброї масового ураження, зокрема ядерної”, – пояснив Павло Солох.

  Читайте також: У Генштабі попередили про загрозу ракетних ударів з білорусі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!