Наталія Фаліон та “Лісапетний батальйон” приїдуть до Франківська

27 лютого в Івано-Франківську відбудеться святковий концерт колективу “Лісапетний батальйон” із програмою “Різдвяні вечорниці”. Дійство пройде в “Арена-Центрі”.

“Лісапетний батальйон” заснувавала незмінна фронтменка Наталія Фаліон ще в далекому 1993 році. З того часу склад колективу майже не змінювався, а у 2013 році “Лісапетний батальйон” на всю країну продемонстрував свій творчий потенціал та здобув блискавичну перемогу на талант-шоу “Україна має талант”.

“Лісапетний батальйон” – це дванадцять креативних жінок зовсім різних професій, які своєю любов’ю до співу, народних традицій та української пісні змогли створити досить серйозний проект, який всіляко поширює любов до України, українських пісенних традицій та розповідає про історії життя українців, адже цей колектив поєднав у своїй творчості і народний гумор, і традиції, і просто життєві історії, яка хоча б один раз траплялися з кожним на життєвому шляху.

“Лісапетний батальйон” подарує вам заряд позитиву та порцію надзвичайних вражень. Це просто чудова нагода відвідати концерт цілою родиною та потішити себе і рідних творчістю цих талановитих жінок. 

Якщо ви хочете від душі посміятися, забути про рутину та буденні проблеми, сміливо вирушайте на концерт колективу “Лісапетний батальйон”!

Майже усі квитки – в “Арена-Центрі”, за телефоном. 066 50 44 768.
Але лічені є онлайн:
https://ivanofrankovsk.karabas.com/ua/lisapetnij-bataljon-57/order/

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!