НАТО хоче створити нову посаду для спецпредставника в Україні

 • Новий представник координуватиме підтримку України з боку Альянсу, зокрема потоки військової допомоги Києву від різних західних країн.

  НАТО планує створити нову посаду спеціального представника в Україні, щоб посили свої довгострокові зобов’язання перед країною. Про це пише Foreign Policy, передає УНН.

  “НАТО думає про призначення нового постійного посланника в Україні, який базуватиметься в Києві, оскільки Альянс прагне посилити свої довгострокові зобов’язання перед Україною на тлі війни з Росією”, – пише видання.

  За інформацією, план буде представлений у липні 2024 року на саміті НАТО у Вашингтоні, він передбачає створення нової посади “старшого цивільного представника” НАТО в Україні.

  Як стверджують журналісти, призначення високопоставленого посланника також стало б політичним сигналом як для України, так і для Росії про прихильність Альянсу до боротьби Києва.

  За словами одного з чиновників НАТО на умовах анонімності, створення посади посланника є частиною втішного призу, який намагаються створити.

  “Це ще один приклад того, що ми робимо замість того, чого насправді хоче від нас Україна”, – сказав чиновник.

  Також читайте: Уряд готує постанову, щоб 17-річні за кордоном отримали відтермінування від військового обліку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!