НАТО слід готуватися до російських ракетних ударів по Європі, – The Times

 • В Альянсі переконані, що мають мало часу для зміцнення оборони.

  Високопоставлені генерали НАТО заявили, що Альянс може мати лише три роки до можливих російських ракетних атак на військову інфраструктуру в Європі. Зокрема, в Німеччині. Про це повідомляє The Times, передає “Укрінформ”.

  Командувач Центру військової логістики НАТО в Німеччині генерал-лейтенант Александер Золлфранк закликав союзників впорядкувати бюрократичні процедури, які зараз перешкоджають пересуванню військ і техніки. Країни-члени НАТО також мають мати змогу використовувати військову техніку одна одної.

  “Якщо ми порівняємо війну і операції десять чи п’ять років тому, то зрозуміємо, що маємо визнати, що за тилові райони також буде жорстка боротьба. Ми повинні виходити з того, що агресор буде використовувати весь спектр кінетичних і некінетичних сил для того, щоб порушити лінії зв’язку, в тому числі в тилу”, – заявив Золлфранк.

  В Альянсі переконані, що мають мало часу для зміцнення оборони. Сподіваються до липневого саміту у Вашингтоні досягти домовленості про запровадження “військового Шенгену”. Він дозволив би військовим конвоям вільно пересуватися країнами НАТО.

  Додамо, в Естонії вважають, що для нападу на країни НАТО росіянам потрібно вивести з України 300 тисяч своїх солдатів. Також РФ знадобиться час на відновлення військ.

  До теми: Зеленський пояснив, які наслідки будуть для Європи, якщо США припинять фінансування України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!