Нацгвардійці з Івано-Франківщини допомагатимуть поліції Закарпаття

Учора, 16 січня, до патрулювання вулиць Ужгорода та населених пунктів Ужгородського району заступили півсотні бійців гірсько-патрульної роти Національної гвардії України. Вони прибули на Закарпаття з Івано-Франківщини.

Франківські нацгвардійці допомагатимуть місцевим правоохоронцям у патрулюванні та забезпеченні публічної безпеки на вулицях населених пунктів, передовсім Ужгорода та Ужгородщини. Патрулюватимуть гвардійці спільно з поліцейськими.

Інструктаж перед виходом на перше вечірнє чергування для гвардійців та поліцейських провели начальник Ужгородського відділу поліції полковник Віктор Ребрей та командир гірсько-патрульної роти Нацгвардії майор Назар Докупіль.

Полковник Віктор Ребрей наголосив на важливості дотримання патрульними правил особистої безпеки та ввічливому й толерантному ставленні до громадян.

Кожному нарядові визначили маршрут патрулювання та надано відповідну довідкову інформацію щодо криміногенної ситуації в даному районі.

Як зазначив командир нацгвардійців майор Назар Докупіль, франківці патрулюватимуть на Ужгородщині до кінця цього місяця.

Читайте також: на Прикарпатті два рибалки ловили рибу сітками – їх затримала поліція (фото)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!