Нацпарки та заповідники Карпатського регіону отримали автомобілі для охорони території (фото)

 • До Дня працівника природно-заповідної справи вісім нацпарків та заповідників Карпатського регіону отримали 31 автомобіль для охорони території.

  Кошти на автівки виділив німецький уряд через Банк розвитку KfW. Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України є бенефіціаром проєкту, інформують в ІФ ОДА.

  Праліси та старовікові ліси, рідкісні види тварин та рослин, унікальні природні об’єкти – це все охороняється національним та міжнародним законодавством. І без фізичної охорони на місці важко зберегти ці неповторні природні цінності.

  Тисячі гектарів найціннішої природи України охороняють працівники служби державної охорони. Щодня вони долають десятки кілометрів, аби патрулювати територію чи зупинити правопорушення. У разі пожежі, факту браконьєрства чи інших незаконних дій – надзвичайно важлива оперативність. Без прохідного та надійного транспорту не обійтися. Саме тому, в рамках українсько-німецького проєкту, для восьми цільових природно-заповідних установ Карпатського регіону передали 31 автомобіль типу пікап.

  Тепер працівники служби державної охорони природно-заповідного фонду зможуть оперативніше реагувати на виклики.

 • Читайте також: Збитки на мільйон: на Прикарпатті судитимуть в.о. директора лісгоспу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!