Нацполіція разом із Facebook запускає систему, яка допоможе шукати зниклих дітей

 • У разі зникнення дитини Facebook поширить сповіщення AMBER серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де її бачили востаннє.

  AMBER Alert – сервіс Facebook, який повідомляє про зникнення дітей. Сповіщення від нього включатимуть детальну інформацію та фотографію дитини, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.

  Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого/зниклу, а також поділитися ними з друзями на платформі.

  Емілі Вачер керівниця відділу довіри та безпеки Facebook, зазначає, що для компанії безпека спільноти – понад усе.

  “Україна – 25-та країна у світі, в якій Facebook запускає AMBER Alert. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з Міністерством цифрової трансформації та Національною поліцією України й робимо систему, яка допомагає дітям та їх сім’ям, доступною для українців. Коли зникає дитина, найважливіше, що ми можемо зробити – якомога швидше поінформувати про це громадськість…”, – говорить керівниця.

  Голова Національної поліції України Ігор Клименко зауважив, що громадяни щодня отримують на телефон чимало сповіщень, і в кожного є такі повідомлення, на які всі реагують миттєво.

 • “Я прошу вас додати в список важливих повідомлень AMBER Alert – сервіс Facebook, який повідомляє про зникнення дітей. Цей цифровий інструмент, визначаючи ваше місцезнаходження, надсилає сповіщення про дітей, які зникли неподалік”, – зазначив Голова Нацполіції України.

  Читайте також: шестирічного Олексія, який загубився на Говерлі, знайшли

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!