Нацрада перевірить телеканал «NEWSONE» через слова франківського блогера

 • 14 листопада Національна рада призначила позапланову перевірку ТОВ «Новини 24 години» – супутниковий телеканал«NEWSONE». Рішення ухвалено на підставі моніторингу, проведеного 5 листопада.

  Цього дня в ефірі ліцензіата зафіксовано  трансляцію передачі «Я так думаю» (початок о 23.25, «прямий ефір») із ведучим Русланом Коцабою, в якій звучали  висловлювання, що мають ознаки порушення мовником Законів України «Про інформацію» і «Про телебачення і радіомовлення».

  Серед висловлювань було таке: «…Незаконне збагачення і було метою оцих «євромайданівських бариг». А не якесь там примарне європейське майбутнє, НАТО, Євросоюз і т. п. Відповідно повсталий Донбас спробували упокорити з допомогою танків та авіаційних бомб. Це правда, її нема куди діти. Вона мусить бути озвучена, саме тут, на рівні київському київська влада має визнати, що використання збройних сил проти мирного населення є злочином, на який не поширюються терміни давності».

  За результатами перевірки Національна рада, вивчивши всі обставини, ухвалить відповідне рішення щодо ліцензіата.

  Нагадаємо, блогер Руслан Коцаба просидів у СІЗО 524 днів. Прокуратура обвинувачувала його за двома статтями: перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період (передбачає покарання 5-8 років позбавлення волі) і державна зрада (12-15 років). Однак у 2016 він вийшов на волю.

  Після звільнення він наголосив: «якщо вірити, то все вийде. Це доведено на моєму прикладі».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!