Науково-дослідний інститут з Харкова переїхав до Калуша

 • На період воєнного стану в Україні, з метою збереження головного надбання — виробничого колективу — керівництво ДУ «НІОХІМ» прийняло рішення провести релокацію інституту з Харкова до західної частини України, де розташована філія — інститут галургії.

  Про це інформує на своєму сайті Державна установа “Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії”.

  “Повідомляємо, що у рамках Державної програми підтримки релокації підприємств інститут розпочав роботу за новою адресою в місті Калуші. Усі зобов’язання перед партнерами ГУ “НІОХІМ” будуть виконані в обумовлені контрактами терміни”, – йдеться у повідомленні.

  Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії «НІОХІМ» є єдиною на території України і країн СНД установою, що здатна комплексно виконувати науково-дослідні, проектні та дослідно-конструкторські роботи зі створення та реконструкції виробництв кальцинованої соди, бікарбонату натрію (харчової соди) та інших продуктів основної хімії. 

  Протягом 95-ти років своєї історії інститут безперервно займається проблемами хімічного машинобудування і проектуванням передового апаратного забезпечення для галузі. 

 • Калуський науково-дослідний інститут галургії з 2019 року є філією Харківського інститут основної хімії.

  Читайте також: Відрахований з військового закладу прикарпатець має заплатити сто тисяч гривень

  Фото vikna.if.ua

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!