Науковці вишили карту Івано-Франківщини для всеукраїнського проєкту

 • Вчені Івано-Франківської області завершили процес вишивання карти краю в межах Всеукраїнського заходу «Наукою вишиваємо Україну».

  Про це йдеться на сайті Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

  Упродовж трьох місяців поспіль наукова спільнота Прикарпаття вишивала карту області, створюючи витончені автентичні орнаменти на полотні.

  Проєкт ініційований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. В Івано-Франківській області його реалізували за сприяння Ради молодих вчених Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

  Частини мапи, виконані вченими кожного регіону за автентичними схемами вишивки, характерними для кожної з областей, поєднаються та передадуть до Верховної Ради України як символ єднання, соборності та цілісності держави.

  Метою проєкту «Наукою вишиваємо Україну» було залучити науковців Прикарпаття, випускників ІФНТУНГ, викладачів до вишивання однієї з найбільших карт Івано-Франківської області, яка увійде до вишитої мапи України.

  “В умовах сьогодення цей проєкт набуває ширшого значення – наразі він є, як ніколи, актуальним і виступає провідником надії на швидку перемогу нашої країни”, – йдеться у повідомленні.

  Читайте також: На благодійному аукціоні у Коломиї зібрали понад мільйон гривень для ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!