Науковиця з Рогатина стала учасницею Міжнародної академії астронавтики

 • Доцентка кафедри вищої геодезії та астрономії НУ «Львівська політехніка» Любов Янків-Вітковська стала членкинею Міжнародної академії астронавтики, куди входять представники понад 83 країн світу.

  23 жовтня Міжнародна академія астронавтики (МАА) опублікувала списки новообраних членів. За результатами голосування всіх її дійсних членів з понад 83-х країн світу до складу академії від України обрали шістьох науковців. Серед них — доцентка кафедри вищої геодезії та астрономії НУ «Львівська політехніка» Любов Янків-Вітковська, пишуть “Вікна”.

  Окрім неї, до складу МАА увійдуть такі науковці:

  • Володимир Усов, Державне космічне агентство України (суспільні науки).
  • Олексій Зінов’єв, ТОВ НВФ «Дніпротехсервіс» (суспільні науки);
  • Анатолій Логвиненко, ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» (технічні науки);
  • Володимир Сіренко, ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» (технічні науки);
  • Любов Янків-Вітковська, Національний університет «Львівська політехніка» (фундаментальні науки).

  59-річна Любов Янків-Вітковська є авторкою понад 20 наукових публікацій, серед її наукових здобутків — розробка методу врахування іоносфери в задачах координатного забезпечення та практичні рекомендації щодо вирішення науково-прикладної проблеми впливу іоносфери в задачах координатного забезпечення. Також вона є уродженкою Рогатина.

  Міжнародна академія астронавтики (International Academy of Astronautics, IAA) — міжнародна громадська організація, що об’єднує вчених і інженерів в області космічних досліджень. Мета академії — сприяти дослідженням космічного простору і його використанню в мирних цілях.

  Читайте також: Прикарпатські біохіміки та їх румунські колеги вивчають, як попередити ожиріння та діабет

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!