Не бійтеся нічого: Саакашвілі з ізолятора закликав українців прийти на “Марш за імпічмент”

 • Лідер “Руху нових сил”, екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі передав лист з ізолятора зі зверненням до українців, в якому закликає усіх прийти у неділю, 10 грудня, на “Марш за імпічмент”.

  Фотографію написаної від руки заяви опублікував адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький у Facebook.

  “Шановні співгромадяни, шановні українці! Барижна влада мене заарештувала за брехливими звинуваченнями. Таким чином вони хочуть залякати вас”, – написав грузин, передає 24 канал.

  Політик закликав усіх виходити на мирну акцію протесту 10 грудня.

  Не бійтеся нічого, сміливо виходьте на мирну недільну акцію” За імпічмент “. Разом захистимо Україну від корупції і свавілля. Нашій перемозі немає альтернативи. Тримайтеся! Слава Україні!
  – йдеться в заяві.

  Адвокат Саакашвілі розповів, що політик закликав, щоб його головні соратники очолили протестний рух, мобілізували людей в країні. Також він закликав українців виходити на акції протесту в разі затримання його соратників.

 • “Він також звернувся до народних депутатів Дерев’янка, Лещенка, Левченка, Чумака, Соболєва і всіх тих, хто підтримав цей протестний рух, щоб в разі, якщо всі його соратники по “Руху нових сил” будуть затримані і політично переслідуватися, вони змогли організуватися і продовжити ту роботу, яку почав Міхеїл Саакашвілі “, – зазначив адвокат.


  Саакашвілі з ізолятора передав лист-звернення до українців

  https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!