Не дивитися в майбутнє: Сільський голова вважає, що Вовчинець має залишитися селом

 • Сьогодні, 13 жовтня, в Івано-Франківську відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради, на яке винесено питання про зміни в містобудівній документації с. Вовчинець.

  Сільський голова села Михайло Назар повідомив, що генплан розроблявся давно і в ньому багато невідповідностей. Сільський голова нагадав, що коли люди почали приватизовувати свої землі, то департамент архітектури відмовився видавати висновки. Тому зміни до генплану є необхідними.

  Окрім того на території села є промислова зона, де колись був завод “Родон”. Зараз цю територію хочуть забудувати. Михайло Назар також повідомив, що у селі відбувається будівництво дамби, яку потрібно внести у генплан. “Зараз є пропозиція повернутися на якийсь період до опорного плану”, – наголосив війт.

  Також він зауважив, що є проблема зі старою забудовою та червоними лініями. Тому доходить навіть до баталій.  Тож він пропонує залишити все так, як є, бо це село, а не думати про те, що буде через 50 років.

  Окрім того, війт пропонує забрати з генплану магістраль та розширити кладовище. Мовляв, там завжди була тільки стежка.

  Начальник архітектурної майстерні “Діпромісто” зауважив, що при розроблені проекту фахівців часто ставлять перед фактом, що вже є розроблені ДПТ.  “Це так і по місту, і у Вовчинцях. Нас просто ставлять перед фактом і кажуть нанести це на генплан. То навіщо тоді цей генплан?  ДПТ може бути розроблене взагалі в промисловій зоні і ми з цим не згідні”, – обурився він.

 • Зрештою містобудівна рада підтримала зміни до генплану с. Вовчинець.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!