“Не із зброєю, а з музикою”: у Франківську виступив Piano Extremist

 • Сьогодні, 25 лютого, в Івано-Франківську вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

  Так, в підземному переході Ваґабундо відбувся виступ Piano Extremist, також відомого, як піаніст-екстреміст, Богдана Дніпрова. Свою гру він спрямував на вшанування пам’ять Героїв Небесної Сотні, адже саме цей виконавець був легендарним символом Майдану:

  “Цими днями ми згадуємo події шестирічної давнини. Я знав кількох людей, з Небесної Сотні, і тих хто був на Майдані. Коли я чую, що про них розповідають, у мене не все складається. Більшість моїх творів були натхненні саме смертю”, – розповів Piano Extremist.

  Богдан Дніпров – український піаніст та композитор. Став відомим після своїх виступів на Майдані під час Революції гідності. У 2014 році Piano Extremist уперше зіграв на Хрещатику твір «Ludovico Einaudi — Nuvole bianche», та був одягнений у балаклаву та бронежилет:

  “Я з подругою приїхали зі Львова сюди на два дні, побачили цю подію у Фейсбук, вирішили прийти на концерт. Будь-які музичні твори надихають, і композиції пана Богдан теж надихають. Мені дуже подобається, як скомпоновані звуки у його музиці. Мені не важлива історія людини, а важливо зміст того, що вона передає”, – каже відвідувачка концерту Ірина Бідна.

  Восени того ж року, разом із батальйоном «Дніпро-1», музикант завітав до зони АТО, започаткувавши АТО-тур під гаслом: «Ми захистимо тих, хто захищає нас!». Мандрував переважно центральною і східною Україною, завітавши до понад 45 міст із благодійними вуличними концертами:

  “Наш простір створений, щоб показувати культуру. Це дуже хороша музика. Колись такий концерт уже був, і тоді ми всі відпочили душею. На Майдані музикант ніколи не припиняв грати, які б моменти не були. Це дуже символічно, коли людина не із зброєю, а з музикою”, – розповів співзасновник підземного простору Ваґабундо Ростислав Шпук. 

  Наприкінці 2018 року піаніст випустив свій перший альбом «Захист вільних сердець» та відвідав декілька українських міст, презентуючи його.
  Під час виступів він завжди одягає балаклаву та ретельно приховує своє обличчя та ім’я.

  Нагадаємо, 20 лютого в Івано-Франківську вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні урочистою ходою.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!