Депутата Івано-Франківської облради звинуватили в тому, що вона влаштувала у Болехові цирк

 • Сьогодні, 19 лютого, на п’ятій сесії міської ради Болехова розглядали питання скорочення апарату міської ради, що викликало серйозні дискусії.

  IMG_0024

  Зокрема, доповідь керуючого справами міського виконавчого комітету Болехівськогої міської ради Івана Ганчара, з питання “Про затвердження структури виконавчих органів міської ради, загальна чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів” викликала шквал критики зі сторони депутата обласної ради Галини Макоти.

  За словами Івана Ганчара, за останні дев’ять років апарат міської ради збільшився на 50%, при тому, що рівень виробництва залишився таким, як і був. Саме тому, є необхідність скорочення цього апарату, за для економії коштів міського бюджету.

  IMG_0032

  Скорочення проводяться на вимогу громадськості, – пояснив керуючий справами. Та додав, що депутати вважають це рішення правильним

  Після своєї доповіді, слово, із дозволу міських депутатів, взяла  депутат обласної ради Галина Макота, яка зазначила про те, що першочерговою цінністю є людина, а не кошти. “Гроші, то тільки ресурс”, – наголосила Галина Макота.

  Депутат обласної ради спитала Івана Ганчара: якщо скорочення апарату зумовлено економією коштів, то чому в рішенні не зазначено комплекс заходів, щодо їх економії? “На попередніх сесіях було прийнято рішення про встановлення надбавки міському голові, про встановлення надбавки керуючому справами міськвиконкому, секретарю міської ради”, – акцентувала Макота.

  Також вона поцікавилась, яким чином скорочення одних осіб та надбавка іншим сприяє економії коштів. Іван Ганчар переконливо пояснив, що скорочення апарату відбувається задля повного навантаження посадових осіб. А стосовно надбавок, то керуючий справами міськвиконкому сказав, що процедура прийняття надбавок для міського голови, керуючого справами та секретаря міськради є звичною.

  “Це було цього скликання, і це було минулого скликання”, – наголосив Іван Ганчар.

  Після дискусії слово взяв інший депутат міської ради, який одразу підкреслив те, що Галина Макота є донькою колишнього міського голови Зенона Макоти, і що до нього теж є багато питань.

  “Не робіть цирки тут і дайте працювати міській раді”, – завершив депутат.

  Нагадаємо, що болехівські депутати отримають планшети.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!