Не треба “замилювати” очі сквериком! – Андріан Волгін

 • Сьогодні, 5 травня, відбулося перше засідання тимчасової контрольної комісії щодо незаконної забудови навколо міського озера.

  Комісія обговорювала земельну ділянку розміром 1,8 га, цільовим призначенням якої є будівництво та обслуговування громадської забудови.

  Обговорили, як місто передало землю в оренду і на яких підставах. Також виникло питання з приводу цільового призначення землі. Активісти стверджують, що раніше ділянка належала до зеленої рекреаційної зони. Зміна цільового призначення земельної ділянки відбувається тільки шляхом прийняття рішенням місцевої ради.

  Активіст Мар’ян Романів переконує, що відповідно до земельного кодексу дана земельна ділянка належить до землі водного фонду. Однак начальник управління земельних відносин Кирил Обладан це заперечує.

  Активісти турбуються, що ділянка для будівництва та обслуговування громадської забудови може стати ділянкою для житлової забудови. Таке рішення може бути прийнято тільки міською радою, як наголошує Кирил Обладан.

  Микола Ковальчук переконує, що не хоче конфлікту. Скаржиться, що не розуміє, звідки такий резонанс. Мовляв, невже в місті більше нічого не відбувається і ніхто нічого не будує.

  Ковальчук стверджує, що їм не потрібна ця ділянка і підприємець  пропонує частину ділянки віддати під сквер, щоб потім не було можливості змінити цільове призначення. “Ця ділянка вже загороджена і громада не може нею користуватись, – каже Володимир Ковальчук. – Тож готовий піти на зустріч та облаштувати сквер для громади міста, можна буде прогулятись і зайнятись спортом. А можна затягнути це питання на роки і ділянкою ніхто не користуватиметься. Пропоную створити “танцюючий” фонтани біля скверу, скейт-парк і велотреки”.

  “Не треба нас “годувати” скверами”, – натомість заявила Наталя Сербин. Громадська активістка стверджує, що 5 млн гривень, які “Вамбуд” виділяє під сквер, не є такими великими коштами. Наталія Сербин вимагає в підприємця пояснень, що там будується і для кого.

 • На даний момент це фізкультурно-оздоровчий комплекс з готелем, як переконує підприємець. Якщо дадуть можливість перевести земельні ділянки під житлову забудову, підприємець змінить цільове призначення земельної ділянки. Володимир Ковальчук стверджує, що сам не може прийняти таке рішення.

  Андріан Волгін стверджує : «Не треба замилювати очі сквериком». Каже, що питання забудови мають вирішувати ті люди які там живуть. Скаржиться, що по вулиці Саєвича теж ведеться забудова.

  “Стоїть незавершена будова по вулиці мазепи 144. Чому ми вирішуємо питання тільки по “вамбуду”? У нас проблем багато в місті”, – обурюється депутат міської ради.

  Андріан Волгін перейшовши на крик запевняє, що комісія ні до чого не приведе, адже будівництво буде продовжуватись далі.

  Нагадаємо, що розпочалася робота комісії щодо незаконної забудови міського озера.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!