Не варто замовчувати: у Франківську провели акцію «Дій проти насильства» (фото)

 • Сьогодні, 11 грудня, в Івано-Франківську на Вічевому майдані провели акцію, яка спрямована на протидію домашньому насильству.

  Ця акція проводиться у всій Україні 16 днів – з 25 листопада по 10 грудня. В Івано-Франківську присутні шість локацій. Кожна з них розповідає як протидіяти насильству.

  Під час заходу представники поліції, влади та громадських організацій розмістили інформаційні матеріали.

  Заступник директора департаменту молодіжної політики та спорту Назарій Куземка розповів, що за дев’ять місяців до поліції подали 286 звернень. З них – 19 від чоловіків, а решту від жінок.

  «Вкотре зібралися на головній площі Івано-Франківська з метою знову пояснити що таке насильство. Насильство сьогодні у всіх сферах суспільного життя. Про це варто говорити багато, а не замовчувати. Люди почали частіше звертатися, значить наша робота ефективна», – каже Назарій Куземка.

  Поліцейські розповіли громадянам як діяти у випадках домашнього насильства, куди звертатися за допомогою та яка за це передбачена відповідальність. У рамках заходу провели й різноманітні флешмоби «Долоньки проти насильства» та «#ДійПротиНасильства».

  Окрім того, учасники заходу отримали правові консультації від працівників центру безоплатної вторинної допомоги та соціальних служб.

  Старший інспектор відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в області капітан поліції Андрій Бойчук каже, що у місті діє єдина мобільна група, яка оперативно реагує на такі виклики. Наразі зафіксували таких 468 виклики, але тільки половина з них підтвердилася.

  «Група діє з вересня. За телефоном «102» може звертатися кожен потерпілий. Постраждалі можуть звернутися й у центр соціальної допомоги. Їм обов’язково допоможуть», – каже Бойчук.

  Нагадаємо: У Києві тисячі людей вийшли на Майдан

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!