Не відзвітовано – не зроблено: Марцінків доручив всім КП активно вести фейсбук-сторінки

 • Сьогодні, 7 серпня, відбувається оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

  Мер заявив, що управління міської ради не надто переймаються своїми фейсбук-сторінками та інтернет-сайтами. За його словами, інтернет-сторінка управління інвестиційної діяльності востаннє наповнювалася в січні.

  “А управління капітального будівництва що? У вас важлива робота, а про неї ніхто не знає. А не повідомлено – значить не зроблено”, – сказав міський голова.

  Керівник УКБ Роман Галіпчак на це відповів, що у них і так не вистачає працівників та сказав, що цим зможе займатись хіба що нова людина, посаду якої треба передбачити. Мер пообіцяв над цим подумати.

  “Комуналка у нас найбільш публічна, аж занадто. УТІЗ трохи менш публічний, але Олег Ганчак, знаю, любить щось там пописати. З комунальних підприємств найпублічніший – Електроавтотранс. І все”, – додав Марцінків.

  Міський голова доручив всім комунальникам, а також управлінням архітектури, освіти та охорони здоров’я активно вести свої фейсбук-сторінки. Він також поцікавився, чому у сторінки міської ритуальної служби всього 15 підписників.

  “Наші клієнти переважно у соцмережах неактивні”, – пожартував у відповідь Андрій Хруник, директор КП “Міська ритуальна служба”

  Читайте також: Міг би бути цікавий музей: у мережі показали, як виглядають підземелля на Галицькій

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!