“Не злий справи Майдану”: у Франківську люди вийшли підтримати Євгенію Закревську

 • Сьогодні, 30 листопада, в Івано-Франківську люди вийшли на Вічевий майдан на акцію «Не злий справи Майдану».

  Нагадаємо, що ще 26 листопада активісти принесли під стіни адмінбудівлі пусті тарілки. Вони зробили це, щоб підтримати адвокатку родин Героїв Небесної Сотні Євгенію Закревську. На знак протесту проти нерозслідування справ Майдану вона голодує.

  Безстрокову акцію протесту оголосили майданівці в різних куточках України. Громадська активістка Євгенія Сєрая наголошує, що акція несе інформативну ціль, вони хочуть розказати людям, що відбувається із Закревською та розслідуванням справ Майдану.

  Євгенія оголосила голодування, щоб Верховна Рада проголосувала за поправку, яка стосується продовження розслідування справ Майдану“, – пояснює активістка.

  Сьогодні вже дев’ятий день, як голодує Закревська. Саме тому на знак солідарності франківці збираються у центрі міста.

  Світлана Івасишин додає, що спочатку люди збиралися під стінами ОДА. Спершу їх було приблизно 10 осіб. Тому акцію почали проводити на Вічевому майдані, щоб учасників більшало.

  Люди не знають, чому ми тут стоїмо. Дивно, що про це медіа мало говорять. Це ж на часі. Ми наразі стоїмо до вівторка, коли буде засідання Верховної Ради. Якщо поправки не приймуть ми продовжимо виходити“, – наголошує Івасишин.

  Активісти домовилися із владою міста, тому на екрані Вічевого майна показували відео Закревської, де вона розповідає про те, як не забути про Майдан.

 • Також на акцію приїхала дочка Героя Небесної Сотні Сергія Дідича Ірина Дідич. Вона дякує людям, які готові слухати й розказувати про справи Майдану, які зараз намагаються злити. 

  Минуло шість років. Люди почали забувати, бо це все розтягується. І зараз це все просто може зникнути”, – каже Ірина Дідич.

  До теми: Труба розповів про стан розслідувань “справ Майдану”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!