“Не знали б, що помер, якби знайомі не сказали”, – сім’я загиблого про смертельний випадок на Бурштинській ТЕС

 • Вранці 23 березня внаслідок нещасного випадку на Бурштинській ТЕС смертельно травмувався складач поїздів.

  Нещасний випадок стався у паливно-транспортному цеху. Загиблим виявися 25-річний Любомир Куйбіда. 

  “Галицькому кореспонденту” у пресслужбі Бурштинської ТЕС розповіли, що трапився нещасний випадок під час подавання вагонів тепловозом до роторного вагоноперекиду. На місці події працювала “швидка допомога” та слідчо-оперативна група Галицького відділення поліції.

  “Медики констатували смерть потерпілого. Причини і обставини нещасного випадку ще встановлюються, триває службове розслідування”, – говорить прессекретар Мирослав Скорохода. 

  За його словами, керівництво підприємства спілкується з батьками та рідними хлопця. 

  “На похороні допомагали і технічно все організували. За чим зверталися – допомогли. Надалі контакт підтримується”, – зазначає він. 

  Сестра 25-річного прикарпатця Тетяна Куйбіда розповіла, що похорон відбувався за кошти сім’ї. За її словами, допомогу надали після того, як вона та її мама почали писати у соціальні мережі, що інформація не відповідає дійсності. 

 • “Представництво ТЕС було вдома на наступний день після похорону. Сказали, що розслідування ведеться, винних буде покарано. Розтиснуло дитину на вагонах – це все, що ми знаємо. Після розслідування будем знати більше, мабуть”, – розповідає дівчина. 

  Тетяна каже, що сім’я навіть не знала б, що Любомир помер, якби знайомі не сказали. Додає, що рідним навіть речі хлопця не хотіли віддати – казали, що карантин.

  “Привезли в морг в газельці, де возять металолом. Напівоголеного і лежачого на металевій поверхні, хоча б простирало постелити. От така була допомога”, – говорить вона.  

  Щороку десятки прикарпатців гинуть на роботі. Причини смерті різні, але одне можна сказати напевне: людей вже не повернеш. Хто винен у загибелі працівників та як вберегти себе від нещасного випадку на робочому місці, читайте у статті “Смертельна робота”. 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!