“Не знаємо, що робити далі”: у Франківську підприємці протестують під “білим домом” (фото)

 • Сьогодні, 3 липня, в Івано-Франківську представники закладів громадського харчування, музиканти, ведучі, підприємці та ті хто має відношення до весільної сфери прийшли пікетувати будівлю облдержадміністрації.

  Нагадаємо, що на Прикарпатті зростає кількість підтверджених випадків захворюваності на COVID-19. Через це комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Івано-Франківській ОДА не дозволила святкувати весілля, дні народження, хрестини, поминальні обіди в закладах громадського харчування всередині приміщень за участю понад 10 осіб. Обмеження триватимуть до 31 липня 2020 року. 

  Учасники акції вимагають, щоб рішення скасували або внесли у нього корективи. Адже не розуміють, як їм далі працювати. Протестувальники сподіваються на зустріч із головою Івано-Франківської ОДА Віталієм Федорівим. Вони вважають, що у рішенні, яке прийняла комісія, немає чіткого пояснення, як бізнес має працювати.

  “Виступаємо проти законів, які, приймає наша держава. Ми не маємо за що платити зарплату, грошей немає. Кредити нам не дають. Треба, щоб відмінили обмеження, бо як платити податки? “, – розповів власник ресторану “Венеція” Ігор Розгора.

  Ведучий Андрій Ципуга також долучився до акції. Каже, що люди прийшли відстояти свої інтереси.

  “Я ведучий, і якщо не працюють ресторани, не працюємо і ми. Ми не проти маскового режиму і карантину. Ми не знаємо, чи цей мітинг допоможе, але хочеться в це вірити. Поки ми не вийдемо, нас не почують”, – ділиться хлопець.

 • Ресторатор Тарас Клим не задоволений рішенням комісії. Вважає, що бізнес ламають.Через це підприємці зовсім не знають, що мають робити далі. 

  Нагадаємо, що раніше у Франківську обурені спортсмени пікетували “білий дім”. Вони були переконані – це безглуздо і нелогічно, адже ринки, супермаркети, ресторани, церкви та інші установи при цьому продовжують працювати. Згодом комісія ОДА дозволила працювати спортивним клубам.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!