Немає на ринку України: франківські рятувальники отримали сучасне обладнання (фото)

 • Новий сертифікований пожежний одяг, який не горить, каски, рукавиці, спецвзуття та техніка – працівники “МАРС” отримали сучасне технічне та рятувальне обладнання.

  Його передали установі в рамках проєкту “Підвищення потенціалу комунальної установи “Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба”, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на сторінку міського голови Руслана Марцінківа.

  Таку допомогу рятівники отримують вперше. Загальна вартість складає 254 750 злотих (один мільйон шістсот вісімдесят тисяч гривень).

  “Цього року ми спільно з Мальтійською службою допомоги міста взяли участь у польському проєкті, який фінансується урядом Польщі. Завдяки йому ми виграли рятувального оснащення майже на 1,6 млн гривень. Звісно, у нас були свої інструменти, якими нас забезпечила міська рада. А зараз ми отримали такі інструменти, яких немає на ринку України, але використовуються у європейських рятувальних службах. Наприклад інструмент, який дозволяє відкривати двері і не різати їх”, – розповів керівник МАРСу Олег Бевський.

  Повідомляється, що частину отриманого устаткування залишать на центральній базі МАРСу, а решту передадуть у Центр безпеки громадян, що в Хриплині. 

  За словами керівника комунальної установи, за допомогою отриманих бензорізів, бензопил, мотопомп можуть краще працювати та швидше надавати допомогу.

  Генеральний консул Республіки Польща у Львові пані Еліза Дзвонкєвіч розповідає, що минулого року передавали обладнання пожежникам.

 • “А тепер передаємо обладнання рятувальній установі. Це форми, обладнання для першої допомоги, а також для рятувальних операцій та пожеж. Ми зараз дуже раді передавати цю допомогу, бо це про солідарність, яка полягає в тому, що ми передаємо добро, яке ми колись самі отримали. Колись нам, полякам, інші країни допомагали, і зараз ми раді, що можемо допомагати в Україні”, – зазначає  пані Еліза Дзвонкєвіч.

  На завершення акції за сприяння у підвищенні оперативної майстерності працівників комунальної установи та волонтерів Мальтійської служби нагородили подяками міського голови.

  До теми: прикарпатські рятувальники отримали два пожежні автомобілі

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!