Нестору Шуфричу надарували “подарунків” на 11 млн

 • Торік троє парламентарів отримали подарунки та призи вартістю понад 1 мільйон гривень.

  Про це пише журналіст Сергій Андрушко у блозі на Українській правді.

  Подарунки вартістю понад мільйон у 2015 році задекларували Нестор Шуфрич (“Опозиційний блок”), Сергій Власенко (“Батьківщина”) та Сергій Мартиняк (“Воля народу”).

  З них найдорожчі подарунки отримав Нестор Шуфрич, подарунків на 10 млн 900 тисяч гривень.

  Сергій Власенко із фракції “Батьківщина”, який записав 1,5 млн гривень в графі декларації “подарунки, призи, виграші”, такий подарунок вважає нормальним і отримав його, каже, від батьків пенсіонерів.

  Ще одна депутат – Олена Сотник (“Самопоміч”)  задекларувала по 998 тисяч гривень у себе і у чоловіка в розділі “подарунки” декларацій. Її пояснення – це одна і та ж квартира, яку спочатку отримав в подарунок її чоловік, а згодом він передарував це житло уже народній депутатці.

  a0e4516-6c11e-podarunky0deputaty

 • Як зазначає Андрушко, кількість депутатів, які отримали дорогі подарунки, може виявитись більшою, коли на сайті парламенту оприлюднять усі декларації депутатів за 2015 рік.

  Закон встановлює чітке обмеження – від однієї людини впродовж року депутату можна отримувати подарунки вартістю не більше двох прожиткових мінімумів. Тільки найближчі родичі можуть дарувати депутатам більше.

  Саме найближчим родичам і приписують депутати такі подарунки.

  З’ясувалося, що торік із 421 чинних депутатів в апарат передали презентовані державі подарунки лише два народних депутата: спікер Володимир Гройсман та віце-спікер Оксана Сироїд.

  Нагадаємо, що депутати Івано-Франківської облради просять грошей на ремонт дороги

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!