Netflix поставить на Бродвеї п’єсу про Путіна

 • Вперше вистава “Патріоти” вийшла навесні 2022 року в лондонському театрі Almeida. Тоді видання Variety схарактеризувало її як “надзвичайно своєчасну спробу”, яка “ілюструє внутрішньо освячений, зовні випорожнений стан російської політичної культури”, використовуючи “злет і падіння Березовського”.

  Стримінгова платформа Netflix поставить на Бродвеї виставу про президента Росії Володимира Путіна — “Патріоти”. Про це повідомляє Variety, передає “Суспільне Культура”.

  Сюжет розгортається в 1991 році після розпаду Радянського Союзу й розповідає про російського олігарха Бориса Березовського — мільярдера, який допоміг Володимиру Путіну прийти до влади. Пізніше він став запеклим критиком російського президента й помер у Лондоні за нез’ясованих обставин.

  Режисером вистави стане Пітер Морган, який раніше працював над серіалом “Корона” про британських монархів.

  Путіна на сцені втілить Вілл Кін, а Березовського — Майкл Стулбарг, відомий за стрічками “Форма води”, “Люди в чорному 3” та “Прибуття”. Ще одного російського олігарха, Романа Абрамовича, зіграє Люк Теллон.

  Вперше вистава “Патріоти” вийшла навесні 2022 року в лондонському театрі Almeida. Тоді видання Variety схарактеризувало її як “надзвичайно своєчасну спробу”, яка “ілюструє внутрішньо освячений, зовні випорожнений стан російської політичної культури”, використовуючи “злет і падіння Березовського”.

 • Прем’єру в Нью-Йорку заплановано на 22 квітня 2024 року. П’єсу показуватимуть у театрі Ethel Barrymore протягом 12 тижнів.

  П’єса “Патріоти” стане дебютом Netflix на Бродвеї. Втім, це не перший театральний досвід для компанії: також вона продюсувала виставу Вест-Енду “Дуже дивні справи: Перша тінь”.

  Читайте також: У Литві скасували концерт LP після відео в худі з російською символікою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!