Netflix запустив українську версію сайту

 • Американський відеосервіс, постачальник фільмів і серіалів Netflix запустив локалізовану версію платформи українською мовою.

  Про це розповів віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “УНІАН“.

  “Netflix локалізовано в Україні! Фантастична новина перед вихідними. А ми отримали листа від Netflix з тим, що на платформі вже є український інтерфейс”, – зазначив він.

  За його словами, також компанія офіційно запустила домен netflix.ua та українськомовні сторінки у Facebook і Instagram.

  “Обіцяють ще більше дубляжу та субтитрів українською. Заради таких змін і працюємо”, – додав Федоров.

  З 2012 року Netflix пропонує різноманітний оригінальний вміст (Netflix Original) у своїй мережевій бібліотеці.

  Після того, як vod-сервіс Netflix розширив доступ до своїх послуг для більш ніж 130 країн та територій у січні 2016 року, він став доступний також і в Україні (окрім окупованого Росією сходу України (Донбасу) та півдня України (Криму).

 • Однак Netflix для українських споживачів абсолютно не локалізував свій контент і під час запуску у січні 2016 року сервіс в Україні не мав ні українськомовного інтерфейсу, ні українськомовного дубляжу / озвучки та українськомовних субтитрів для своєї відеобібліотеки контенту.

  У вересні 2020 року стало відомо, що Netflix розпочав розробку українськомовного інтерфейсу для українських користувачів, який повинен був з’явитися у 2021 році.

  До теми: понад сто фільмів: на Верховинщині аматор заснував кіностудію й досі знімає стрічки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!