“Невідомі світлини В’ячеслава Чорновола”: у Франківську презентували фотовиставку

 • Сьогодні, 10 березня, в Івано-Франківську відбулася фотовиставка “Невідомі світлини В’ячеслава Чорновола”.

  Її присвятили річниці смерті відомого українського політика, публіциста, літературного критика, Героя України В’ячеслава Чорновола.

  “Виставка пересувається з Києва по обласних центрах України, надійшла вона нам зараз від колег з Волині. Ми хочемо нагадати про лідера нашої держави. Це творець незалежності України. Ці фото ніколи не були у ЗМІ, ці фото мало хто бачив. Це любительські фото, які нам надали. Ми хочемо, щоб цю виставку побачило якомога більше людей”, – каже депутат обласної ради Тарас Виноградник.

  Також, на виставці можна прочитати відомі цитати В’ячеслава Чорновола. Наприклад, “Держава, яка не вміє себе захищати, приречена” або “Ми побудуємо самостійну державу, а в ній знайдемо щастя для себе і своїх дітей”.

  “Наш університет дуже часто приймає виставки різних художників. Важливо, щоб студенти побачили і дізнавалися більше про життя В’ячеслава Чорновола”, – розповіла проректор з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Валентина Якубів.

  Триватиме фотовиставка до 20 березня, а далі її передадуть у Чернігів.

  Довідково: В’ячеслав Максимович Чорновіл народився 24 грудня 1937 в смт. Єрки Катеринопільського району Черкаської області, помер 25 березня 1999 в Борисполі Київської області. Він український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в’язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років; Герой України (2000, посмертно). Лауреат Міжнародної журналістської премії імені Ніколаса Томалін.

  Нагадаємо,у Франківську презентували виставку “Глухота не вирок”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!