Незабаром Івано-Франківськ отримає декілька тролейбусів

 • Найближчим часом парк тролейбусів Івано-Франківська може доволі серйозно зрости.

  Місто веде переговори щодо поставки шести б/в тролейбусів з Чехії, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на КП “Електроавтотранс” ІФ.

  Попередньо можливість їх передачі, як гуманітарної допомоги, обговорили генеральний консул Чеської Республіки Давід Нови та його заступник Владімір Кадлец з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим.

  Мова йде про одиночні низькопідлогові тролейбуси Skoda 24Tr Irisbus з чеського міста Їглава. Найближчим часом представники підприємства планують обговорити з чеськими колегами організаційні, технічні та логістичні питання отримання техніки.

  Крім цього, скоро на вулиці міста виїдуть ще п’ять спарених б/в тролейбусів Graf and Stift (MAN), які вже добре знайомі нашим пасажирам. Вони доповнять 12 аналогічних тролейбусів цієї моделі, які успішно експлуатуються в Івано-Франківську протягом майже шести років. 

  “Необхідність збільшення кількості тролейбусів пов’язана із складною ситуацією на ринку палива та його високою ціною, через що випуск автобусів у місті скорочено. Отримання тролейбусів надзвичайно актуальне у зв’язку з майбутнім відкриттям нової тролейбусної лінії та допоможе забезпечити нові маршрути екологічно чистим видом транспорту”, – йдеться в дописі.

  До теми: щоб не піднімати ціни у франківському комунальному транспорті, виконавчий комітет компенсує вартість здорожчання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!