Незабаром в Україні використовуватимуть пристрій для вимірювання швидкості руху автомобілів

 • В Україні, з 8 жовтня 2018 року, в місцях концентрації  ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів, інформує Департамент комунікації МВС України.

  Патрульна поліція буде використовувати портативний пристрій TruCam виключно на ділянках автодоріг із дорожніми знаками, що повідомляють про фото- відео фіксування порушень. У таких місцях  будуть знаходитися службові транспортні засоби з увімкненням маячків синього кольору в обов’язковому порядку.

  Інформація щодо ділянок доріг, де зареєстровано найбільшу кількість ДТП у зв’язку з перевищенням водіями транспортних засобів швидкості руху та місць використання приладів TruCam буде висвітлена на офіційних сайтах НПУ та ДПП, а також на офіційних сторінках Facebook.

  Протягом першого тижня патрульна поліція буде використовувати пристрій у пілотному режимі з метою профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

  TruCam, виробництва США, містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коректування даних. Він має лазерне наведення, що дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів. Має карту пам’яті на 16 тисяч відеороликів чи 40 тисяч фото. Робить до трьох знімків на секунду. Обладнаний GPS-датчиком.

 • Читайте також: В Івано-Франківську на Довженка вантажівка збила дитину

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!