Незабаром із Франківська можна буде літати до Стамбула і Болоньї

 • Комісія Державіаслужби України з розгляду прав на використання повітряних ліній розглянула заявки авіакомпаній на маршрути. Відповідне повідомлення розміщене на офіційному сайті відомства, передає УНН.

  Комісія рекомендувала видати призначення на чартери Київ – Тель-Авів, Одеса – Тель-Авів і Вінниця – Тель-Авів компанії “Дарт”. Останнє призначення видали на період єврейського Нового року, а також на систематичні чартери за маршрутами Київ – Хургада і Київ – Шарм-ель-Шейх.

  Компанії “Дніпроавіа” також дозволили використовувати чартери на період святкування єврейського Нового року за трьома вищевказаними маршрутами. Крім того, “Дніпроавіа” може почати виконувати регулярні рейси Івано-Франківськ – Стамбул, Дніпропетровськ – Франкфурт, Мюнхен, Берлін. Комісія рекомендувала збільшити частоти “Дніпроавіа” на маршруті Москва – Дніпропетровськ з 14 до 21 рейсу.

  Авіакомпанії “Yanair” рекомендовано видати призначення на чартери на період святкування єврейського Нового року на маршрут Одеса – Тель-Авів і право на регулярні рейси Одеса – Бухарест і Одеса – Кишинів.

  Авіакомпанія “Роза Вітрів” отримала призначення на регулярні перельоти з Києва до Бангкока, Тенеріфе, Дубровника, Коломбо з Дніпропетровська, Львова та Києва в Дубай, з Харкова до Барселони і зі Львова до Ларнаки.

  МАУ видали дозвіл на виконання чартерів Вінниця – Тель-Авів, а також на чартери з Києва, Харкова, Одеси, Львова Запоріжжя в Шарм-ель-Шейх, Хургаду, а також з Києва до Анталії, Кітіллу, Каяні, Ла-Роману, Попрад, Аліканте, Ейлат. Також МАУ спільно з “Розою Вітрів” зможуть виконувати рейс Київ-Гоа (Індія). “Роза Вітрів” при позитивному результаті зможе літати двічі на тиждень, МАУ – один раз на тиждень.

 • Авіакомпаніям “UM Air” і “Браво” планується видати призначення для регулярних перевезень на маршрутах Київ-Копенгаген, Київ-Ларнака і Київ-Стокгольм. Також “Браво” рекомендується літати за маршрутом Київ-Лондон, Київ – Штутгарт, Київ – Ганновер і Київ – Кельн.

  Комісія Державіаслужби рекомендувала видати авіакомпанії “Атласджет України” призначення на маршрут Львів-Неаполь, “Дніпроавіа” – Івано-Франківськ-Болонья та Львів-Болонья, “UM Air” – Київ-Неаполь і Київ-Болонья, “Браво” – Київ-Неаполь і Київ -Болонья, МАУ – Київ -Венеція і Львів-Болонья.

  5

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!