Незважаючи на коронавірус: на Прикарпатті дітей і батьків возять на безкоштовні екскурсії у Буковель

 • Кандидат у народні депутати по 87 округу у Верховну раду Михайло Ноняк повідомив, що статистика інфікованих Covid-19 фактично вже може бути прирівняна до статистики воєнних дій, як за кількістю жертв, так і за величиною «відтягнутих» в економіки ресурсів.

  Особливе занепокоєння викликає Прикарпаття. Ось тільки цифри: 27 лютого – з 8172 усіх виявлених інфікованих по Україні 892 припадає на Івано-Франківську область (понад 10%); 28 лютого цифри ще більш невблаганні: на 5833 – 734 (це вже більш ніж 12.5% від усіх інфікованих в Україні).

  Чому одна з найменших областей України, як за кількістю населення, так і за величиною території стала таким антирекордсменом? На думку Михайла Ноняка, все тому, що область стала заручником інтересів олігарха.

  Мовляв, мало того, що славнозвісний курорт «Буковель», попри катастрофічну епідеміологічну ситуацію на Прикарпатті, і далі працює, відбувшись псевдо-обмежувальними заходами, і надалі залишається епіцентром розповсюдження вірусу в масштабах всієї України.

  «Його власники ще й на повну запустили в хід вже відпрацьовану схему (одну із своїх багатьох) недобросовісної агітації, або попросту кажучи, підкупу виборців. Ось, до прикладу вчорашній недільний день. Біля однієї зі шкіл міста Надвірна – автобус, – продовжує Михайло Ноняк. – Він очікує на дітей, яких напередодні видзвонювали вчителі. Наче б-то задля того, щоб провести дітям та їх батькам безкоштовну екскурсію. Дивно, але чомусь не проводяться такі екскурсії під час шкільних канікул, у виборче «міжсезоння». Аж зараз. Терміново.  У розпал пандемії».

  За словами Ноняка, діти завжди, у всі часи, у всіх народів були і є золотим запасом кожної нації, на який мало хто в історії людства відважувався посягати.

  «З найбільш відомих – Ірод. І ось тут…І все це на фоні злочинної бездіяльності уряду! Більше у відео. До слова. Ви бачите захисні маски на потенційних екскурсантах? І я ні. Але усім це байдуже. Без коментарів…», – додає Михайло Ноняк.

  Нагадаємо, що кандидат у народні депутати Михайло Ноняк оприлюднив термінове звернення

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!