Ні – дистанційному навчанню: на Калущині батьки вимагають справжню, а не сурогатну освіту

 • На 27 вересня в Кропивницькій гімназії вакциновані проти коронавірусу 62% працівників. І оскільки цей заклад освіти Калуської громади не досяг показника охоплення вакцинацією щонайменше 80% працівників, в умовах “жовтого” рівня епідемічної небезпеки його не можуть відвідувати учні 5-9-х класів.

  Відтак для 90 дітей з понеділка, 27 вересня, розпочалося дистанційне навчання, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  Батьки школярів Кропивницької гімназії категорично проти такої форми навчання. 27 вересня вони зібралися під будівлею гімназії і склали колективну заяву до Прем’єр-міністра України Дмитра Шмигаля, Калуського міського голови Андрія Найди і директора Кропивницької гімназії Миколи Шевчука.

  «Ми, батьки учнів 5-9 класів Кропивницької гімназії, КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ дистанційного навчання наших дітей! Оскільки, згідно з твердженням Міністерства охорони здоров’я, діти та підлітки переносять захворювання на Covid-19 в легкій або безсимптомній формі, ми вважаємо, що навчатися діти можуть очно, відвідуючи навчальні заклади. По-перше, дистанційне навчання не є якісним та повноцінним, яким би не був сумлінним і професійним вчитель. По-друге, далеко не у всіх є можливість придбати дороговартісні гаджети для дистанційного навчання, щомісячно оплачувати послуги інтернету. По-третє, ми – не вчителі, і не маємо можливості щоденно займатися з дітьми, виконуючи роботу, яку повинні виконувати вчителі.

  Ми – батьки, і вимагаємо реалізації КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА наших дітей на освіту – справжню, а не сурогатну!

  Хворобу треба зупиняти, але не за кошти освіти, розвитку і майбутнього наших дітей!», – йдеться у заяві.

  Як повідомляють ініціатори, викладену в заяві позицію підтримують батьки усіх учнів 5-9-х класів.

 • Між тим, 27 вересня також збиралися батьки учнів Голинського ліцею – 5-11-ті класи тут також з понеділка на дистанційному навчанні. Батьки школярів Голиня прийшли до ліцею, щоб висловити свій протест проти дистанційної форми навчання.

  Читайте також: У Калуші два шкільних класи пішли на самоізоляцію через COVID-19

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!