Ні пройти, ні прибрати: у Франківську хочуть забрати автівки з вулиці Шевченка

 • Сьогодні, 16 листопада, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови.

  Зокрема, на нараді говорили про одне з актуальних питань – підготовку міста до зими та прибирання вулиць.

  Керівниця КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк поскаржилася, що вулицю Шевченка неможливо якісно прибирати від снігу, через масове паркування автомобілів на ній.

  “Маємо проблему з вулицею Шевченка. Це гарна центральна пішохідна вулиця, туристична – але останнім часом вона перетворилася на паркувальний майданчик. Попередньої зими ось ці автомобілі стояли там тиждень, два, місяць – і ми не можемо проїхати там снігоприбиральною технікою. Людям доводиться прибирати сніг вручну”, – сказала Руслана Василюк.

  Вона попросила керівництво міста вирішити цю проблему – обмежити заїзд автівок на вулицю Шевченка тощо, навівши в приклад вулицю Лесі Українки.

  “Проїзд для техніки – це одне, але ж це туристична вулиця, там люди гуляють. Страждає і її зовнішній вигляд, і так далі. Ми вже говорили з Михайлом Смушаком, думали, як і що тут робити”, – додала Руслана Василюк.

  Міський голова Руслан Марцінків доручив комунальникам подумати, що із цим можна зробити, зазначивши, що вулиця справді зараз є суцільною парковкою і варто зробити якесь обмеження.

  Читайте також: В Івано-Франківську зросте вартість паркування

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!